GBAR

Termin online reservieren

Vitiuk Oleksandra

Liliya Tomashenko
2026-06-04 17:09:02

Дуже задоволена роботою Олександри! Завжди уважна і професійна. Приємне спілкування та комфортна атмосфера. Щиро рекомендую!

Verbytska Kateryna
2026-04-14 11:45:21

Дуже дякую за чудову стрижку для моєї донечки.майстриня знайшла підхід до дитини,все пройшло спокійно,легко і з посмішкою.стрижка вийшла просто чарівна,донечка дуже гарна і задоволена.обовʼязково прийдемо ще

Anna
2026-04-12 00:02:09

Eine tolle und einfühlsame Friseurin! Meine 5-jährige Tochter hat sich sofort wohlgefühlt. Sie hat schnell einen guten Draht zu ihr gefunden. Sehr geduldig und aufmerksam, und während des Schneidens war meine Tochter die ganze Zeit fröhlich und entspannt.